KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15042120

nr 1504 2120

Hans Wigert

(1932-2015), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 201/320. Bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 november 2022
kl 20:46:51

  • Tema
  • 21 nov

Hans Wigert

Läs mer om Hans Wigert